Nauka gry na gitarze

Lekcje gry na gitarze udzielam w toku indywidualnym.


Jeśli nie chcesz tego czytać  wszystkiego dowiesz się u mnie :)

Lekcje w trybie indywidualnym to właściwie najlepszy sposób na naukę gry na gitarze.Przede wszystkim ze względu na bezpośredni kontakt z gitarzystą, oraz skupienie się tylko na jednym uczniu.
Im zacząć wcześniej tym lepiej dlatego zachęcam wszystkich rodziców, których dzieci wykazują zapał do gry, aby skorzystali z tej okazji i nakłonili dzieci na naukę gry.

Z doświadczenia wiem, że nauka na własną rękę powoduje popadnięcie w tryb "błędnego koła" tzn. momentu w którym bardzo ciężko rozwijać się dalej.
Dlatego zalecam aby jak najwcześniej młodzi zapaleńcy czy to gry na gitarze klasycznej czy elektrycznej udali się do nauczyciela.
Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom łatwo rozwijać swój potencjał i co ważniejsze zacząć "myśleć" dźwiękami, a nie bezmyślnie odtwarzać piosenki swoich idoli dzięki temu nauka gry na gitarze, oraz gitara staną się pasją.

Nauka gry na gitarze w krakowie

Nauczam wszystkich chętnych gry na gitarze: klasycznej, akustycznej, elektroakustycznej i elektrycznej.
Mieszkam w pobliżu wawelu i najlepiej, aby lekcje odbywały się u mnie przede wszsytkim ze względu na warunki.
Mieszkam w krakowie i zapraszam wszystkich z krakowa i okolic na nauke gry na gitarze.

P R O M O C J A na 2013 r !! Koszt nauki u mnie 35zł za godzinę u ucznia 40zł za godzinę.
Materiały edukacyjne gratis.
Dla uczniów zdecydowanych na dłuższą naukę przewidziane zniżki.

Zapisz się przez mail wojpiet@wp.pl

Wiek uczniów nie ma znaczenia grać może każdy. Najważniejsze jednak, aby ćwiczyć systematycznie codziennie najlepiej o stałej porze. Jeśli ten warunek zostanie spełniony z pewnością nauka nie pójdzie na marne.
Należy zapamiętać jednak jedną podstawową zasadę, nauka gry na gitarze jak i innych instrumentach to połączenie systematyczności i samodyscypliny bez tego gitara i nauka gry będzie chaosem z którego młodemu gitarzyście ciężko będzie wyjść na wyżyny umiejętności.


Jeśli nie masz jeszcze gitary zajrzyj do mojego sklepu www.Sklep.RockDay.pl 
W nim znajdziesz dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie.


Zapraszam !


Pozdrawiam
Wojtek "Pietro" Pietraszek

Najlepiej skontaktować się ze mną pod:
Email: wojpiet@wp.pl
gg: 1182033
tel: 505 017 221


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekcje gry na gitarze w krakowie, lekcje gry na gitarze kraków, nauka gry na gitarze, lekcje gitary kraków, nauka gry na gitarze klasycznej kraków, nauka gry na gitarze akustycznej kraków, lekcje gitarowe, lekcje basu, lekcje basu kraków, lekcje gry na basie kraków, nauka gry na basie kraków, lekcje perkusji, lekcje perkusji kraków, nauka gry na perkusji kraków, lekcjegitary online, nauka gry na gitarze online, nauka gry na gitarze przez skype