• Perkusja nauka gyr na perkusji kraków
    Perkusja nauka gyr na perkusji kraków

Nauka gry na perkusji

Witam wszystkich zapalonych muzyków.
 Korzystając z życzliwości mojego kolegi chciałem zaprosić Was na lekcje perkusji.
Słowo wstępu - perkusja nie jest instrumentem, który opanujesz w miesiąc.
 Potrzeba wielu godzin żmudnych ćwiczeń, aby opanować same podstawy techniki werblowej. Nie zagrasz imponującej solówki na bębnach znając kilka oklepanych patentów.
Na gre na bębnach składa się wiele elementów. Ćwiczenie jedynek, dwójek, triol, przednutek, akcentów, synkop, młynków... Jest tego naprawdę wiele, ale jestem w stanie nauczyć Cię tego wszytkiego odpowiednim trybie nauki przy odrobinie chęci z Twojej strony.
Gra na bębnach to oczywiście także świetna zabawa i przyjemność. Perkusista w zespole znajduje się w ciągłym ruchu, trzyma rytm, to on prowadzi band. Atutem do grania na bębnach jest także mała ilość perkusistów. Gitarzystę do zespołu znaleźć jest bardzo łatwo, z kolei dobrych bębniarzy trzeba ze świecą w ręku szukać. Wiem co mówię gdyż sam co jakiś czas dostaję ofertę grania w różnych projektach, ale z wielu muszę rezygnować ze względu na brak czasu.
Trzeba również powiedzieć, że perkusja to intrument najbardziej żywiołowy i oddających emocje grającego. W grze na bębnach możemy dowolnie manipulować dynamiką: grać głośniej, ciszej, akcentować w celu podkreślenia przez nas klimatu danego fragmentu utworu, co nie zawsze jest możliwe w innych intrumentach. Krótko mówiąc perkusja to żywioł, w którym łatwo jest się ponieść i zatracić.:)
Nie pozostaję mi więc nic innego, jak zaprosić na indywidualne lekcje u mnie w salce lub jeżeli posiadasz już własny sprzęt u Ciebie na miejscu. Prowadzę zajęcia w ciekawy sposób tak, aby uczeń nie czuł się znudzony, a jednocześnie jak najwięcej nauczył się w ich trakcie. Wiem, że każdej osobie inaczej przychodzi przyswajanie nowych wiadomości dlatego tak zorganizuję plan nauczania, aby był najłatwiejszy dla Ciebie i jednocześnie najbardziej efektywny.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny (tel. 505 017 221) ZAPRASZAM!